Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Miasto Kraków

Kraków: PR dla seniora

13.11.2014, nieprzypisany

W najbliższą niedzielę, 16 listopada, o godz. 16 przy ul. Lubelskiej 25 w Krakowie odbędzie się kolejne spotkanie Szkoły Seniora. Jak zawsze poprowadzą je krakowscy studenci. Wykład PR dla seniora przybliży, co tak naprawdę kryje się pod tymi dwoma tak często używanymi w mediach literami.

– W Szkole Seniora od zawsze chodziło nie tylko o uczenie się typowo praktycznych umiejętności, jak język angielski czy podstawy zdrowego gotowania, ale o zdobywanie wiedzy z różnych dziedzin – mówi Monika Strachała, pomysłodawczyni szkoły.

Dlatego seniorzy dowiedzą się o historii PR-u, jego zastosowaniu czy mechanizmach działań mediów. Prelegentem będzie Michał Rakowski, absolwent AGH i pracownik jednej z warszawskich agencji PR.

– Jednym z moich celów jest wytłumaczenie wreszcie moim babciom, czym tak właściwie się zajmuję – żartuje Rakowski.

Drugi wykład poprowadzi Dariusz Lazar, który zgłębi tajemnicę zaufania, określanego jako „deficyt naszych czasów”.

To już drugi semestr Szkoły Seniora organizowanej przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną Oddział Małopolski. Przypomnijmy, najbliższe zajęcia 16 listopada, o godz. 16 przy ul. Lubelskiej 25. Wstęp wolny, dla osób w każdym wieku.

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij