Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Miasto Kraków

Kraków, Szkoła Seniora: pieczenie chleba. Jakie to proste!

19.03.2015, nieprzypisany

Już w najbliższą niedzielę, 22 marca krakowska Szkoła Seniora zaprasza na pokaz wyrabiania domowego chleba. Na uczestników czekać będzie degustacja. A w drugiej części… podróż do Egiptu.

Zajęcia Szkoły Seniora są bezpłatne i kierowane do osób w każdym wieku, szczególnie osób 60+.  Prowadzą je młodzi wolontariusze współpracujący z Chrześcijańską Służbą Charytatywną Oddział Małopolski, w pomieszczeniach bezpłatnie użyczonych przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Krakowie.

Na najbliższym spotkaniu studenci przygotują zdrowy chleb oraz smakowitą pastę do chleba. Pod koniec spotkania będzie można skosztować przyrządzonych kanapek.

Drugą część spotkania pt. Z Biblią i aparatem w Egipcie poprowadzi Aleksander Sosin, senior, niegdyś nauczyciel w nowohuckiej szkole, z pasji podróżnik i fotograf. Jedno ze spotkań, które już prowadził w Szkole Seniora, wprowadziło słuchaczy w świat fotografii i wywołało mnóstwo śmiechu. Pan Aleksander pokazywał wtedy przykłady zarówno bardzo dobrych, jak i niezbyt udanych zdjęć.

Początek najbliższych zajęć Szkoły Seniora 22 marca, o godz. 16 przy ul. Lubelskiej 25. Wstęp wolny.

(aw)

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij